Kariera

Gwarantujemy stabilną pracę

Szukamy młodych zdolnych ludzi, którzy pomogą zrewolucjonizować rynek logistyczny w całej Europie. Firma AMBRO Logistics codziennie realizuje dziesiątki zleceń transportowo-spedycyjnych. Poszukujemy osób dla których pasją będzie rozwój firmy oraz budowanie relacji z klientami.

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę, zlecenie B2B

Elastyczność

Dopasuj swój czas pracy

Wynagrodzenie

Stabilne i zawsze terminowe

Ścieżka kariery

Projektujemy rozwój pracowników

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową zatrudniającą ponad 150 kierowców oraz dysponującą taborem blisko 100 samochodów ciężarowych. Tworzymy organizację, w której najważniejszą rolę odgrywają ludzie, u których szczególnie cenimy kompetencje oraz zaangażowanie. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które pomogą wzmocnić nasz zespół.

Jeśli spełniasz następujące wymagania:
  • posiadasz prawo jazdy kat. CE
  • ukończyłeś kurs na przewóz rzeczy
  • posiadasz kartę kierowcy
Opis stanowiska:
  • Praca na terenie Unii Europejskiej, w tym: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Wielka Brytania w transporcie międzynarodowym w podwójnej lub pojedynczej obsadzie
  • Jazda nowoczesnymi przestrzennymi zestawami
  • Praca w systemie tygodniowym – weekend w domu
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny, terminowy system wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesny i regularnie serwisowany tabor oraz narzędzia ułatwiające pracę
  • darmowe szkolenia
  • Możliwość przyuczenia młodych kierowców
  • dodatkowe profity za każdego poleconego kierowcę
agnieszka

Skontaktuj się z nami: Agnieszka Dominiak tel:+48 728 424 406

Transport międzynarodowy

Czytaj więcej arrow

Magazyn

Przewóz
aut osobowych